Almiteks
almiteks_logo2

Ettevõte OÜ ALMITEKS tegutseb tööjalatsite valmistajana 1997. aastast. ALMITEKS pakub juba enam kui 17 aastat spetsiaalseid rõivaid, jalatseid, töövahendeid, inventari ning seadmeid.
Tänu aastate jooksul kogunenud kogemusele suudame rahuldada ka kõige nõudlikumate klientide soove ja vajadusi, tagades sellega ettevõtte edasise arengu, töötajate heaolu ning Ida-Virumaa piirkonna üldise majandusliku jätkusuutlikkuse.

Meie suur kogemuste pagas ning ressursipotentsiaal võimaldab meil olla abiks paljudele ettevõtetele ja organisatsioonidele, kes vajavad töörõivaid, tööjalatseid ja isikukaitsevahendeid.
Püsiklientidele pakume spetsiaalseid teenindustingimusi, allahindlusprogramme ja järelmaksu võimalusi. Individuaalne lähenemine kliendi probleemile võimaldab meil leida efektiivseimaid lahendusi.

Meie toodangu eelisteks on mudelite mitmekesisus, hea kvaliteet ja mõistlik hind. Oleme valmis dialoogiks kliendiga mis tahes küsimustes ning avatud vastastikku kasulikele koostööettepanekutele.

Oleme uhked selle üle, et meie kliendid hindavad meid kui usaldusväärset ja stabiilset partnerit, kellega on alati võimalik kokkuleppele jõuda. Ootame teid oma püsiklientide hulka!


OU ALMITEKS
Oleg Narva
Eesti
+3723573216

Teenuse tingimused
Kontakt